Glady SHARK NAGABA 3H červená vegan

Ohodnoťte ako prvý
Vybraná farba: červená
Zobraziť všetky farby
€98.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní: €98.00
Vyberte veľkosť:
Tabuľka rozmerov
Doručenie:
Spôsoby platby:
Náklady na doručenie od €5

Ultra ľahké glany SHARK NAGABA 3H červená vegan spájajú v sebe to najlepšie z tradičných glanov s modernými technológiami, vďaka ktorým je obuv nie len štýlová, ale aj komfortná a veľmi ľahká.

Obuv bola navrhnutá a vyrobená v Poľsku, s dodržaním najvyšších štandardov kvality. Trvácny materiál, ktorý napodobňuje kožu typu vegan, z ktorého sú vyrobené topánky glany NAGABA 3H , sa prejavuje na ich kvalite. Vznikajú v tichu laboratórií špecializovaných európskych firiem. Vďaka použitým moderným technológiám dostávame produkty vynikajúcej kvality určené pre ľudí, ktorí dbajú o životné prostredie.

Materiál napodobňujúci kožu je hygroskopický, má vhodnú priepustnosť a je hygienický. Okrem toho je odolný, vydrží opakované ohýbanie a je estetický. Vizuálne sa nijak nelíši od tradičných ekvivalentov.

Čo odlíši glany SHARK dámske a pánske od konkurencie? Po prvé, podrážka vyrobená z ľahkého materiálu EVA, známa pre svoje tlmiace vlastnosti. Vďaka nej sa nosenie obuvi stáva skutočným potešením. Po druhé, tu boli použité špičky vyrobené zo špecializovaného materiálu, ktoré zabezpečujú komfort, odolnosť bez pridaného ťažiska. Okrem toho ponúkame možnosť použitia rôznych foriem izolácie, ktoré zvyšujú funkčnosť produktu.

Ak ste vždy ocenili klasiku, ale cítite potrebu trochu ľahkosti a pohodlia, glany SHARK 3H červená vegan sú pre vás. Sú to tiež ideálne glany pre tých, ktorí z rôznych dôvodov – od pohodlia, cez zdravie, až po osobný štýl – sa doteraz nerozhodli pre tradičné, ťažšie modely. Teraz môže každý zažiť jedinečný štýl a kvalitu, ktorú predstavuje značka NAGABA, v niečo ľahšej, ale rovnako efektívnej forme. Bez ohľadu na vaše priority, ultra ľahké glany SHARK 3H vegan sú univerzálnou a módnou alternatívou, ktorá vám určite padne do oka.

Navrhované 3-dierkové, červená glany SHARK 3H vegan sa vyznačujú atraktívnym dizajnom a bohatou paletou farieb, vďaka čomu ich ľahko prispôsobíte svojmu štýlu. Nezáleží na tom, či si ich vyberiete ako dámske alebo pánske glany, určite budú kľúčovým prvkom vášho outfitu.

Podšívka zo zelenej mikrovlákna vo vnútri glanov zabezpečuje dodatočný komfort. Všetko to robí glany SHARK 3H červená vegan skvelou voľbou na rôzne príležitosti – od koncertu, cez prechádzku, až po každodennú eleganciu.

Povzbudzujeme vás, aby ste podporili poľskú produkciu a zvolili si glany SHARK 3H od NAGABA. Objavte rozmanitosť modelov a farieb v našej ponuke a nájdite tie, ktoré sa dokonale hodí k vašim potrebám.

Vďaka použitým moderným technológiám dostávame produkty vynikajúcej kvality určené pre ľudí, ktorí dbajú o životné prostredie.

Pred uskutočnením objednávky vás prosíme, aby ste skontrolovali dĺžku vložky.

  • Farba: Červená
  • Zateplenie: zelené mikrovlákno
  • Rozmer: 35-48
  • Typ topánok: glany, členkové
  • Štýl: dámske, pánske, mládež, unisex
  • Druh kože: vegan
  • Preferovaná dĺžka šnúrok (cm): 80

Nesprávna veľkosť, neúspešný nákup? Máte 14 dní na to, aby ste si to rozmysleli. Postup vrátenia nájdete tu.

DostupnosťDostupnosť: Produkt na objednávku
7-10 pracovných dní
DostupnosťDostupnosť: Na sklade
3-5 pracovné dni
Produkt dočasne nedostupný
VYBERTE DOPLNOK: