Druhy zateplenia

SKU - 00: PODŠÍVKOVÁ PRÍRODNÁ KOŽA

opis: Koža na podšívku nie je o nič menej dôležitá než koža na zvršok. Napokon, má priamy kontakt s našimi chodidlami. Je na nich závislá, od nej záleží, či bude vlhkosť správne odvádzaná alebo bude kondenzovať a zostane v topánkach, a tým sa naše nohy budú v topánkach „variť“. Vo väčšine obuvi používame prírodné podšívkové prasacie kože z najlepších poľských garbiarní. Podšívky z prasacej kože majú štandardnú hrúbku 0,7- 0,9 mm a sú vyrobené z najkvalitnejších surovín.

 

SKU - 01: PLSŤ

farba: čierna;

zloženie: 100% PL - POLIESTER;

opis: Čierna plsť je textilný materiál vyrobený zo syntetických vlákien. Textília sa vyznačuje priaznivými technologickými vlastnosťami, ako sú: prirodzená elasticita, jednoduché spracovanie, vysoká priepustnosť pre vodné pary a vzduch a absorpcia vlhkosti. PLSŤ je ideálne na jeseň a skorú jar.

 

SKU - 03: KÁRO

farba: tmavá;

zloženie: 80% CO - BAVLNA, 20% PL - POLYESTER;

nosič: 100% PU - POLYURETÁN

opis: Vysoko kvalitná bavlnená tkanina v sivo-čiernej farbe s bielymi pruhmi a červenými linkami. Materiál je mäkký a na dotyk veľmi príjemný. Dokonale sa prispôsobuje. Dokonale absorbuje vlhkosť a zaisťuje vysoký komfort nosenia. Tkanina je určená ako ľahká izolácia na jeseň a jar.

SKU - 04: KOŽUŠINKA

farba: biela;

zloženie: 100% PL - POLYESTER;

opis: Kožušinka v bielej farbe je jemná syntetická pletenina s krátkym skrúteným vlasom napodobujúcim ovčiu vlnu. Materiál pri styku s pokožkou poskytuje veľa tepla, vďaka čomu je ideálny pre zimné zateplenie obuvi. Materiál je vyrobený v Poľsku. Je vynikajúcou zbraňou proti rozmarnému počasiu, najmä v zime.

SKU - 05: KOŽUŠINKA

farba: tmavá;

zloženie: 52% MA - MODACRYL, 32% PL - POLYESTER, 16% PC - ACRYLIC

nosič: 100% PL - POLYESTER

opis: Kožušinka v tmavej farbe je jemná syntetická pletenina s krátkym skrúteným vlasom napodobujúcim ovčiu vlnu. Materiál pri styku s pokožkou poskytuje veľa tepla, vďaka čomu je ideálny pre zimné zateplenie obuvi. Materiál je vyrobený v Poľsku. Je vynikajúcou zbraňou proti rozmarnému počasiu, najmä v zime.