O Nás

Nagaba je rodinná spoločnosť založená v roku 1993 v Krapkowicach-Otmęcie. V prvých rokoch svojej činnosti zamestnávala spoločnosť iba niekoľko desiatok ľudí. Vďaka neustálemu rozvoju výroby, investíciám a zvyšovaniu zamestnancov sa naša spoločnosť dynamicky rozvíja a neustále zvyšuje počet spokojných zákazníkov.

 

Kvalita

Od samého začiatku našej činnosti sme sa zamerali na materiály najvyššej kvality a precíznosť spracovania, aby sme našim výrobkom poskytli nadpriemernú životnosť. Naša výroba sa vyznačuje osvedčenou technológiou, vysokou flexibilitou, vďaka čomu sme schopní vyhovieť rastúcim potrebám trhu. Všetky tieto činnosti urobili našu značku známou v Poľsku aj v zahraničí.

 

Poľský výrobok

Sme hrdí na to, že vyrábame v Poľsku. Dbáme na to, aby naša obuv bola synonymom skvelej kvality, pohodlia a zaujímavého dizajnu. Sme radi, že sme súčasťou veľkej poľskej rodiny výrobcov obuvi.

 

Rodinná tradícia

Výhodou našej spoločnosti je jej rodinný charakter. Tradícia obuvníctva bola odovzdávaná z generácie na generáciu. Máme veľmi dobrý a harmonický tím, ktorý pracuje s vášňou. Vďaka vysokej úrovni kvalifikácie a skúsenostiam neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobkov. Usilujeme o celkovú spokojnosť zákazníkov tak, aby sa po prvom nákupe našej obuvi stali stálymi zákazníkmi. Toto puto ku značke je pre nás najdôležitejším meradlom úspechu.

 

 

Pozývame Vás na nákup v našom internetovom obchode. Ponúkame široký výber koženej obuvi pre všetky ročné obdobia. K dispozícii sú letné sandále, elegantné a štýlové poltopánky a teplá obuv pre chladnejšie dni. V našom obchode nájdu zaujímavú ponuku ako dámy, páni, tak aj mládež. Obuv našej spoločnosti je dokonalým kompromisom medzi vysokou kvalitou a atraktívnou cenou. Zoznámte sa s našimi výrobkami, vďaka širokému sortimentu a veľkému množstvu farieb si každý z Vás nájde niečo pre seba!