Novinky

Jeseňno-zimné obdobie sa rýchlo blíži a vy stále nemáte vo svojom šatníku vhodnú obuv, ktorá by zabezpečila vysoký komfort nosenia aj v náročných podmienkach? Potom ste na správnom mieste. Máme širokú ponuku topánok na obdobie jeseň/zima, ktorá je neustále rozširovaná o ďalšie novinky navrhnuté s ohľadom na aktuálne trendy a meniace sa potreby zákazníkov. U nás nájdete topánky z odolných kožených materiálov, v širokej škále farieb a veľkostí s rôznou výškou zvršku, vyrobené s ohľadom na estetiku a dokonca aj najmenšie detaily.

Novinky na obdobie jeseň/zima vyrobené z vysokokvalitných materiálov

Ako výrobca obuvi s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v odvetví dobre vieme, aká dôležitá je vysoká kvalita materiálov použitých pri výrobe jednotlivých modelov. Z tohto dôvodu u nás nájdete predovšetkým topánky vyrobené z najvyššej kvality komponentov dovážaných nielen od poľských, ale aj od zahraničných výrobcov. Obzvlášť radi sa uchyľujeme k prírodnej koži - hladkej a nubukovej, ktorá nielen zabezpečuje dokonalý vzhľad. Jej použitie sa tiež prejavuje vysokým komfortom nosenia, pretože obuv z nej sa prispôsobuje tvaru nohy, minimalizuje riziko vzniku nepríjemných odrenín a zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu. Je však dôležité si pamätať, že topánky na obdobie jeseňno-zimné by mali byť náležite chránené pomocou vhodných prostriedkov na starostlivosť, najmä impregnáciou, ktorá umožňuje zachovanie pôvodného vzhľadu obuvi aj pri intenzívnom používaní.

Prispôsobte si typ izolácie podľa vašich individuálnych potrieb

Aby sme vám zabezpečili pohodlie a najmä teplo v chladných dňoch, v našom internetovom obchode máte možnosť prispôsobiť si typ izolácie podľa vašich individuálnych potrieb a preferencií. V závislosti od obuvi, ktorú si vyberiete, môžeme jej vnútro izolovať pomocou:

• béžového alebo čierneho filcu, ktorý je vyrobený z syntetických vlákien, ale napriek tomu má vynikajúce vlastnosti ako pružnosť, vysoká priepustnosť vodnej pary a vzduchu, a tiež schopnosť absorbovať vlhkosť. Čierny filc je výborný ako typ izolácie na jesenné obdobie,

• kára, ktorá je bavlneným úpletom so charakteristickým vzorom tvoriacim, ako samotný názov napovedá, káro s bielymi prúžkami a červenými čiarami. Izolácia je mäkká, absorbuje vlhkosť, čo sa prejavuje vysokým komfortom nosenia. Rovnako ako čierny a béžový filc, smelo môžete izolovať týmto materiálom obuv zakúpenú na jesenné obdobie,

• bielou alebo čiernou barankou, ktorá je mäkkým syntetickým úpletom, ktorý kvôli svojim krátkym, zakrúteným vláskom pripomína ovčie kudrnky. S jeho pomocou zabezpečíte svojim nohám veľa tepla dokonca aj počas najnáročnejšieho zimného obdobia.

Pripravte sa na zimnú zábavu spolu s Nagaba

Počas zimnej fyzickej aktivity je potrebné sa postarať o tri veci. Prvou z nich je teplo, druhou vysoký komfort a tretia je bezpečnosť. S myšlienkou na milovníkov zimných eskapád a dlhých peších túr neustále rozširujeme našu doterajšiu ponuku o ďalšie modely trekového obuvia, ktoré sa osvedčujú počas vysokohorských túr a zdobenia ďalších vrcholov. Obuv, ktorú ponúkame, je vyrobená z najvyššej kvality prírodnej kože, získanej od najlepších poľských garbárni, vďaka čomu sa vyznačuje estetickosťou a – čo viac – vynikajúcou priepustnosťou vzduchu. Okrem toho, aby sme sa postarali o vyššie spomenutú bezpečnosť, vynakladáme všetko úsilie, aby podrážka vynikala dobrou priľnavosťou k terénu a zároveň znížila riziko vzniku bolestivých stôp. Okrem toho sa staráme o vysokú odolnosť podrážky, aby vám tak naše obuv navrhnutá na pešie túry slúžila viac ako jednu sezónu.

Obuv na obdobie jesene a zimy, ktorá by sa mala objaviť vo vašom šatníku

Počasie v období jesene a zimy nás často prekvapí, a preto je dobré byť pripravený na rôzne podmienky, od slnečných lúčov presakujúcich cez oblaky, po mínusové teploty, sneh a všadeprítomnú bahno. Je to možné najmä investíciou do obuvi, ktorá vám poskytne to najdôležitejšie v tejto dobe, a to už spomínané pohodlie, teplo, bezpečnosť, ale aj bezchybný vzhľad. V aktuálnej ponuke, ktorú pravidelne rozširujeme a zavádzame novinky, nájdete obuv vyrobenú z vynikajúcich materiálov, na ľahkej, zabezpečujúcej dobrú priľnavosť podrážke s nízkou alebo vysokou zvrškom. V závislosti od vašich módnich preferencií a potrieb si môžete vybrať štýl, ktorý vám bude slúžiť, keď idete do práce, školy, na univerzitu alebo na neformálne stretnutie s priateľmi, alebo obuv určenú pre fyzicky aktívnych. Na každodenné nosenie môžete pokojne siahnuť po topánkach s nízkou zvrškom, ale pamätajte, že v porovnaní s tými s vysokou vás tak dobre neochránia pred dažďom alebo snehom, a taktiež nebudú poskytovať rovnako vysokú stabilizáciu členkom.

Jesenná a zimná obuv pre ženy, mužov a mládež

Pri príprave ďalších štýlov obuvi sa na každom kroku snažíme spájať pohodlie a funkčnosť s efektným, a presne štýlovým dizajnom, ktorý pomôže našim zákazníkom vytvoriť výnimočné outfity pre rôzne príležitosti, ale aj bez príležitosti. Rozmanitosť našej obuvníckej ponuky vyplýva nie len z bohatstva nápadov, ktoré sa rodia v našich hlavách. Rádi vyhovievame očakávaniam rôznych skupín zákazníkov: ženám, mužom a mládeži. V našom internetovom obchode nájdete obuv na obdobie jesene a zimy, ktorá vám umožní starať sa o vašu farebnú prezenciu dokonca aj v sivé dni. V ponuke máme tiež unisex verzie, vďaka čomu by malo byť nájdenie topánok, ktoré splnia všetky vaše požiadavky, oveľa jednoduchšie.