Pánske trekové obuv NAGABA 055 makové campari koža

(1) Pridajte hodnotenie
Vybraná farba: mak
Zobraziť všetky farby
€93.00
Najnižšia cena za posledných 30 dní: €93.00
Vyberte veľkosť:
Tabuľka rozmerov
Doručenie:
Spôsoby platby:
Náklady na doručenie od €5

Každá obuvní značka má vo svojom sortimente tzv. bestseller, ktorý napriek meniacim sa trendom a rastúcim očakávaniam zákazníkov neustále vzbudzuje veľký záujem. V Nagabe s hrdosťou prezentujeme makové poltopánky trekingové pánske kožené 055, ktoré už stihli očariť nie jedného muža.

Poltopánka trekingová pánska kožená 055 v farbe makovej bola navrhnutá takým spôsobom, aby plne vyhovovala najvyšším nárokom zákazníkov. Dostupná v širokej škále veľkostí od 41 až po 48, vyrobená z vysoko kvalitnej kože pochádzajúcej z prírodneho typu campari, pri zachovaní vhodnej starostlivosti bude slúžiť mnoho rokov a zároveň sa perfektne bude prezentovať na nohách. Avšak to nie je všetko, pretože vďaka použitiu kože ako materiálu vrcholu, podšívkovačky aj podšívky obuv vyniká dobrým prechodom vzduchu, vhodnými hygienickými vlastnosťami a dokonale sa prispôsobuje tvaru nohy, čím zaisťuje vysoký komfort pri používaní aj po mnoho hodín.

Dodatočnou výhodou makových poltopánok trekingových pánskych kožených 055, ktorá je zároveň dôkazom, že praktickosť a štýl idú ruka v ruke, je inovatívna podrážka. Navrhnutá s cieľom zvýšiť komfort používania a zvýšiť úroveň bezpečnosti vyniká špecifickým tvarom a zdvihnutými okrajmi zodpovedajúcimi za stabilizáciu časti pätovej. Nie malú rolu zohráva aj zahustený dezén, ktorý zvyšuje odolnosť podrážky voči nepriaznivému účinku vonkajších faktorov.

Rátajú sa nielen pohodlie a bezpečnosť. Dôležitý je aj štýl. Navrhovaný makový poltopánka trekingový pánsky kožený 055 s nízkou členkovou výškou má dlhý dvojitý jazyk a jemné, ale účinné prešitie v zadnej časti topánky. Stojí za zmienku aj galantéria obuvi, t.j. úchytky, háčiky, nity, vyrobená z nehrdzavejúcich materiálov. Vďaka tomu sa obuv zaujímavo prezentuje nielen s oblečením určeným pre horské túry, ale aj so štýlovými mestskými outfitmi. Naše poltopánky sú vynikajúcou ponukou pre zákazníkov, ktorí chcú nie len starať sa o pohodlie, ale aj o svoju prezenciu počas aktívneho trávenia času v prírode alebo nezáväzného stretnutia v meste.

Pred zložením objednávky prosím skontrolujte dĺžky vkladky.

  • Farba: Mak
  • Zateplenie: prírodná koža
  • Rozmer: 41-48
  • Typ topánok: poltopánky, trekking
  • Štýl: pánske
  • Druh kože: campari
  • Preferovaná dĺžka šnúrok (cm): 120

Nesprávna veľkosť, neúspešný nákup? Máte 14 dní na to, aby ste si to rozmysleli. Postup vrátenia nájdete tu.

DostupnosťDostupnosť: Produkt na objednávku
7-10 pracovných dní
DostupnosťDostupnosť: Na sklade
3-5 pracovné dni
Produkt dočasne nedostupný
VYBERTE DOPLNOK: